| Kalibi1327 a întrebat:

Bună, raceala poate întârzia menstruația? Am răcit jos și am luat un cuminol și înainte am făcut tratament de 5 zile cu ospen și panadol din cauza unei probleme, trebuia sa îmi vina acum 3 zile, dar am dureri mari de spate și de burta.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

M am racit joslaughing Si eu m-am racit suslaughing Mergi la ginecolog si spune i si lui.

| Lauramee a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da tu numai raspunsuri din acestea dai? lol

| Lauramee a răspuns:

Da raceala poate intarzia menstruatia, asta in caz ca nu e altceva.
Dar daca e de la raceala, ai mai mare grija si oricum sigur iti va veni.