| CuteCat a întrebat:

Raspundeti-mi va rog la intrebare.Multi baieti imi propuneau intilnire, eu acceptam, iar cind venea timpul sa ne sarutam cu limba atunci eu refuzam si peste 2 zile le dadeam papucii. Mie mi-e frica da sarutul cu limba caci ma gindesc daca ma sarut sa nu fac vreo greseala care sa distruga toata dragostea si prietenia dintre mine si baiatul care-mi place. Ajutati-ma va rog, sunt in depresie din aceasta cauza. Ce sa fac ca sa scap de aceasta frica?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnNe a răspuns:

Draga mea ascultama cu atentie aicia nu e vorba de a sti sau nu.te lais purtata de val aicia i explici ca nu esti ahsa experimentata uh te lasi purtata de el. daca te iubeste te va intelege si te va ajuta doar infruntandu-ti temerile scapi de ele...bafta