| evelin_1888 a întrebat:

Salut prieteni! dau funda am o mica mare problema.azi,prietenull meu, dupa o relatie de 6luni mi-a zis ca nu sarut bine(timp in care ne-am sarutat de mai multe ori). eu m-am sarutat cu mai multi baieti inaintea lui si niciunul nu s-a plans.deci intrebarea mea este:cum sa sarut french sau ce sa fac sa-i placa cum sarut?
P. S:am 14 ani
P. S. S acum numai la gandul ca va trebui sa ne sarutam din nou mi se face frica. ce sa fac sa scap de aceasta frica?

8 răspunsuri:
| valy1233 a răspuns:

Simplu.nu saruti pe placul lui!

| evelin_1888 explică:

Nu stiu XCamiX noi am fost despartiti 3 luni si s-a rugat de mine sa ne impacam in fiecare zi...si acum ca ne-am impacat...

| Delete a răspuns:

Mie imi place ca cind ma sarut cu o fata sa deschida gura si sa scoata limba mai tare, si sa isi miste limba

| Anto_9732 a răspuns:

Eu nu cred ca problema e ca nu saruti bine daca numai dupa 6 luni ti-a spus`o. Ci cred ca cauta pretexte ca sa va despartiti. sau nu neaparat sa va despartiti dar sa pastrati putin distanta. Asta e parerea mea:*. La multi ani.

| madalykuka a răspuns:

straight face
nu crezi ca e cam nepoliticos din partea luistraight face
eu prima data:-&, frate cum sarutam rolling on the floor, da nu mi-a zis niciodata nici dupa ce neam despartzit ca vai ca sarutam/sarut.:-&straight face
e ceva de bun simtzstraight face
big hug
e doar o parere.:-

| XCamiX a răspuns:

Daca ti-a zis ca nu saruti bine, dupa atata timp.Pfff...Cred ca a fost un apropo pentru despartire.Parerea mea: incearca sa vorbesti cu el...

| Andreutzzyk a răspuns:

Cum saruta si el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai straight face

Cam urat din partea lui raised eyebrows

Adica. dupa atata timp sa. ti spuna asta.

Idem Cami straight face Poate e vreun apropo. Nu sper asta!

Stai de vorba cu el :*

Bafta!