| blackeyes90 a întrebat:

referitor la intrebarea: http://www.tpu.ro/......lt-iar-eu/
Ce pot sa fac? Am incercat sa stau cu alt baiat f dragut si respectuos cu mine. Dar nu pot. De fiecare data cand ma saruta mi se face scarba. Gandul imi e gandul doar la Mihai(fostul). Nu stiu ce sa fac. Imi e foarte greu sa il vad mereu mai ales ca nu ne vorbim mai deloc

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

Am fost in situatia ta, si e groaznic, am stat cu 6 baietii, si reactionam la fel ca tine, mergeam in cluburi si agatam cate un tip si degeaba imi cerea numarul de telefon sa iesim si ziua urmatoare ca le ziceam la toti ca nu are rost, si mie tot la "el" imi era capul, faza e ca eu nu prea am facut nimic, am lasat timpul sa vindece ranile, si "el" era cu mine in sc. da era intr-o clasa mai mare decat mine, dar era suficienta la inceput sa-l vad doar prin curte ca ma abtzineam sa numi dea lacrimile, si am asteptat si am asteptat si am tot asteptat sa treaca timpul si parea infernaaaal, si au fost enorm de multe nopti nedormite si planse si zile in care nu mancam, si nu aveam chef de nimeni si nimic si nu voiam sa vorbesc cu nimeni, si dupa cam 4-5 luni, mi-a trecut faza, singurul meu noroc, a fost cu prieteni, numai ei reusesc sa te scoata din starea asta, daca iesiti pe afara si iti povestesc chestii amuzante mai uiti si iti mai sare gandul pentru o bucata de timp... Sper sa reusesti sa scapi de gandurile astea, e ft nasoala senzatia, cu golul ala pe care il simti inauntru straight face pare rau. Bafta sa-ti revii repede :*!