| PatrisuK a întrebat:

Buna!
Revin iar cu o problema :imi place foarte tare de un baiat dar el are prietena.Se comporta cu mine asa de frumos si cand ma condus intr-o seara m-a sarutat dar eu nu stiam ce sa-i zic si am plecat.repet mie imi place de el dar are prietena.ce sa fac? va rog ajutati-ma urgent!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tine vrea doar o relatie de-o noaptewinking

| Hieer a răspuns:

Pai, vorbeste cu el. Intreaba-l daca o mai iubeste pe prietena lui.thinking Cred ca si lui ii place de tine.din moment ce te-a sarutat. Daca ar vrea sa aiba o relatie cu tine, ar trebui sa se desparta de prietena lui. N-are rost sa-si bate joc de ea.

Sper ca te-am ajutat!

| Ankutzaaa a răspuns:

Daca are prietena, lasa-l in pace!
Nu e frumos, daca or sa se desparta, intra in actiune!smug

| Korb a răspuns:

Parera mea, fiind baiat., ...nu crezi ca ce face cu prietena lui va face si cu tine? dar sfatul meu. daca tii la paruiala de ce nu?laughing glumesclaughing

| ang31989 a răspuns:

Invata sa te pui in locul celorlalti si mergi pe ideea asta "Ce tie nu-ti place aluita nu-i face". Nici tie nu cred ca ti-ar place sa ai iubit si sa intervina o alta intre voi doi, imagineaza-ti cum te-ai simti?! O sa gasesti raspunsul la intrebare rapid! Daca nu o sa mai fi impreuna, incearca atunci! Aaaa si nu uita ca roata se intoarce intotdeauna ( ti-o zic din proprie experienta) Succes!

| PatrisuK explică:

M-a sarutat pe frunte.nu stiu ce dorea sa faca si eu am dat capul in jos si m-a sarutat pe frunte

| CarolineArina a răspuns:

Ohh,same problem here.
Ar trebui sa te intrebi daca merita baiatul.
Iti dai seama ca daca intervii in relatia lor si ii faci sa se desparta, lumea nu o sa te vada prea ok, dar daca totusi vrei sa-ti asumi riscul fii sigura ca-l cunosti si ca nu are alte intentii cu tine.
...lol, dau sfaturi altora, dar eu nu stiu ce sa fac. Ironie cruda.
:*

| Danursu a răspuns:

Pai din moment ce tea sarutat si el are prietena, poate lucrurile intre pr lui nu merg asa bine si a simtit nevoia de o schimbare prin tine, ar trebui sa vb cu el si sa clarificati niste lucruri sa il intrebi si tu : mai sarutul acela a fost doar o ratacire sau a fost unul din iubiree. Baftaa :*