| Laurosa a întrebat:

Sunt nedumerită.Îmi place de un baiat foarte drăguț,amabil etc. dar el i-a zis prietenei mele că mă place ca pe o cea mai bună prietenă.Se comportă foarte frumos cu mine, îndr-adevar se mai și dă mare în fața mea cu,, schemele lui". Oare mă place și ii e rusine să-mi spună? El stie că eu îl plac.Ce să fac în acest caz?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Prea puține semne să ne dăm seama lol da crec e cum i-a zis prietenei

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar tu de ce nu il intrebi pe el daca te place?

| Andreeush a răspuns:

Dacă i-a zis prietenei tale că te place ca pe o bună prietenă de ce nu accepți asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Te vede ca pe o prietena si atat. Ce te nedumereste? Normal ca se comporta frumos, esti o prietena, cum ai vrea sa se comporte?