| spawni a întrebat:

Sa va spun o poveste de seara, ce am patit-o chiar acum! laughing Vorbesc cu o fata de 3 saptamani, si nu am mai putut tine in mine, si i-am zis ca imi place de ea si m-am atasat de ea! Ea mi-a zis ca nu credea ca se va ajunge aici! A acceptat sa iesim, sa vorbim, sa radem, si imi spune ca e intr-o pauza cu prietenul ei si acuma ei doi is confuzi ce sa faca! Intrebarea e... Ce sa fac, daca am cazut ca prostul intre doua situatii confuze? laughing) Parerea mea: sa ies frumos. dar inima imi spune sa continui mai departe si sa nu renunt pentru ca m-am atasat mult prea tare! Funda

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Daca renunti la ea scuza ca iti zic asta dar esti un fraier daca nu incerci macar sa lupti pentru ea vei regreta ca nu ai facut o si ai stat sa te uiti cum o ia de langa tine. Daca crezi ca va fi mai fericita cu el atunci macar ai un motiv intemeiat sa renunti si eu a-si face acelasi lucru, chiar si asa nu ai garantia ca va fi adevarat. survival of the fittest and stuff like that cel mai bun barbat sa castige. oricum vezi ce faci si bafta :p

| UrsuletzChoocolatiu a răspuns:

Atâta timp cat te-ai atașat așa mult de fata respectiva, ține-o aproape de tine, spune-i ca nu vrei sa plece din viata ta, spune-i de fapt ceea ce simti.Fi tu insăți si nu incerca sa minti s-au sa ii ascunzi ceva pentru ca fata nu va mai avea incredere in tine.De obicei, fetelor le place sa asculte, mai ales cand sunt implicate in povesti si sunt rolul principal.Ea va fi incantata sa te asculte mai ales ca e vorba de ea...fă-o sa intelraga ca e totul pentru tine si incearca sa fi mai presus de fostul ei iubit.Multa baftă!