| matyly a întrebat:

sa zicem ca sufar si eu din dragoste. prietenul meu s`a suparat pe mine straight face. motivul nu prea conteaza.stim aman2 k ne iubim straight face. si ne iubim. dar nu stiu. simt k e tot suparat. ce as putea sa fac? sau ce as putea sa vb cu el. ce sa-i demonstrez straight face. nu stiu nimic. [ 16 ani am :d ]. Funda :d.

Răspuns Câştigător
| ing3rd3mon4u a răspuns:

Buna. Acuma depinde si care a fost motivul. Daca vezi ca este suparat si tu ai gresit cerei scuze si daca vezi ca este tot suparat.lasa'l cateva ore in pace.si lasa'l sa se gandeasca.Sau ai putea sa iti ceri scuze si sa aveti o discutie despre ceea ce s-a intamplat ca sa numai existe probleme si mergeti inainte.Capul sus. Daca va iubiti o sa rezistat si veti face fata problemelor Impreuna:*
Sper ca te'am putut ajutabig grin
fundita?:*

5 răspunsuri:
| anonimanonima a răspuns:

Off:-

| AdelixA a răspuns:

Trebuie sa scrii si motivul ca sa ne dam seama ce solutie ar avea problema ta...Dah

| matyly explică:

I-am spus ceva gen in fata. k el nu ar fi potrivit pentru inceperea vietii mele sexuale. dar eu nu la asta m`am referit straight face. si a inteles gresit

| lov13 a răspuns:

Pai incearca sa vb cu el...sa-l intrebi de ce e suparat si sa lamuriti situatia. daca te iubeste o sa inteleaga...pe urma incercati sa ocoliti acest motiv si sa lasati mai mult de la voi ca sa va fie binebig grin