| anonim_4396 a întrebat:

Buna scumpele mele! Din nou apelez la voi, p-u ca doar voi ma intelegeti mereu si ma sustineti indiferent in ce situatie as fi...Deci problema sta asa ma cunosc cu un baiat de mai demult! si nu mai inteleg am fost de 2 ori impreuna dar nu pe mult timp p-u cite o saptamana si fara ceva sa se intimple se dezlegau relatiile "Poate eu prea mindra poate el"Dar nu am vrut sa creada ca chiar imi rup giitul dupa el! acum dupa ce m-am despartit de un baiat mi-a inceput a face curte, cel putin eu asa cred.Imi spune ca ii este dor de mine, vrea sa ma vada, ca demult nu m-a vazut chiar eri mi-a spus pe mesenger ca ce ar fi sa vie la bunica sa in cartier (traiesc si eu intr-un bloc cu ea) si sa mai esim sa mai vorbim?! eu i-am spus ca nu stiu probabil ca da, adica nu prea am dat pe fata ca sunt gata sa es! Nu a mai venit dar astazi mi-a spus pe messenger ca isi cere scuze nu a putut veni p-u ca are oaspeti! Nustiu ce sa fac mii greu stiu ca m-am indragostit, mereu vreau sa-l vad sigh sad Cu toate ca ma fac ca mii indiferent! dati-mi va rog un sfat? ce sa fac? Multumesc din tot sufletul!

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nu pot sa citesc ce-ai scris, totul este fara logica, nu mai spun de ortigrafie...vai, vai, vai, esti romanca?

| foxi a răspuns:

Ai scris mult si prost!

| alissya a răspuns:

Draga mea, e ft bine ca nu ti-ai arata dorinta fata de el, si tine-o tot asa, nu merita sa ii arati unui baiat disperare si dorinta pe fata pentru ca te va lua drpt sluga lui sau ce va crede, ca poate face orice ca doar tu il iubesti si il ierti si bla bla. deci e bine pana acum.
Iar in continuare eu cred ca daca te-ai indragostit de baiatul Acela nu merita sa ratezi sansa, capul sus! du-te si intalneste-te cu el, vorbiti vezi ce se intampla intre voi, insa ti-am zis sustine-ti ideea care ai mentionato mai sus : nu arata disperare, asa usor timpul le rezolva pe toate! poate e chiar un baiat bun si nu merita sa pierzi, iti doresc succes si ai grija, te pup bafta, tu decizi cum e mai bine!

| gothicfan a răspuns:

Un singur lucru e de concluzionat din ce-ai povestit tu: se joaca cu tine. A fost umil, apoi n-a venit la intalnire, tot te flateaza, bla bla, iar apoi te ignora putin o vreme. Tu devii interesata in el. Chimia s-a intamplat.
Sfatul meu: daca nu-i un asshole, vezi ce vrea si apoi alegerile sunt doar ale tale happy