| Ariana001 a întrebat:

am nevoie de un sfat, un baiat pe care al simpatizez, mi-a scris nu demult sa esim, mi-a zis ca ma place, m`a condus, apoi a anceput sa nu`mi mai scrie, rar imi raspunde, cum sa anteleg asta?sadsadsad

Răspuns Câştigător
| aleSsialeXxia a răspuns:

Pai cred ca s-a cam plictisit de tine...din cate ai spus mai sus, sau poate prieteni lui l'au facut sa nu mai vorbeasca cu tine spunandu-i ca nu merita si tot felul de jigniri...

sper ca am putut sa te ajutkiss

2 răspunsuri:
| tabittha a răspuns:

Invita-l tu in oras de data asta si in functie de raspunsul lui si de cat de repede iti raspunde iti vei da seama daca si-a pierdut interesul pentru tine sau nu. Desi, dupa comportamentul lui, ma gandesc ca poate a fost dezamagit de intalnire. P.S. Se scrie cu i nu cu a la inceputul si sfarsitul cuvintelor. Nu te supara, dar se vede urat.

| iaurtelll a răspuns:

A fost doar o chestie ...cred,,,sau poate este ocupat cu altceva [ o fata sau are o problema in familiewinking]