| d3utzzu a întrebat:

Scuzati categoria in primul rand.dar sunt disperat si am nevoie de raspuns.Am de facut pentru azi la romana un eseu paralela intre romanul mara si ciulinii baraganului..am cautat pe google dar nu gasesc si nu stiu sa il fac...Cine nu il are azi facut ia 2...si vreau sa il fac. daca ma puteti ajuta cu un link in care gasesc eseul.

Răspuns Câştigător
| pysy5 a răspuns:

Scrie diferentele care se gasesc intre mara si ciulinii baraganului adica scrie ceea ce e mai important in fiecare si prin ceea ce se diferentiaza