| fatatafrumoasa24 a întrebat:

Buna, scuzați întrebarealaughing) daca vreau sa-i fac oral iubitului meu si o are prea mare si nu imi intra in gura, e vina mea ca am gura prea mica sau ca o are el prea mare? laughing))) vreau un sfat de cum sa fac sa nu-l ating cu dinții sa nu-l zgarii sau ceva! va rog

Răspuns Câştigător
| Negoiu a răspuns:

Nu-i nicio problemă dacă nu-ți încape în gură, am mai întâlnit. Îi uzi bine capul, ai grijă să nu-l "freci - atingi" cu dinții (e total neplăcut!), prinzi cât poti între buze și plimbi limba peste tot (mai ales deasupra spre interior), iar cu mâna freci ritmic. Plimbi si buzele "du-te - vino".
Nu te oprești când ejaculează, ții buzele "cioc" și apoi cu sperma faci ce vrei...

Nu-i mare lucru și plăcerea e garantată pentru amândoi!

31 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Are borcan de mazare? sau cum?

| Violleta2022 a răspuns:

Te-am salvat!
Pune-l sa-si faca singur un oral, daca spui ca-i atat de mare.
Se numeste auto felatie.

| sierra1 a răspuns:

Dacă "te-a pus să faci..." de ce nu-l intrebi pe el?

https://www.tpu.ro/......i-fax-sex/

| fatatafrumoasa24 explică (pentru sierra1):

M-a pus, si si eu am vrut, in viata trebuie sa încerci lucruri noi! mi s-a parut o idee buna și încă mi se pare!

| Hyperion7 a răspuns:

Penisul nu e mâna sa se zgârie laughing cel puțin nu cu dinții nu ar trebui sa se zgârie, decât dacă o faci intenționat
Plus de asta, faptul că nu îți intră ție in gura, nu înseamnă că tu ai gura prea mica, ci el o are prea mare pentru tinewinking

| fatatafrumoasa24 explică (pentru Hyperion7):

Sa nu l lovesc, eu știu? să nu l ating cu dinții, nu știu sa zic?

| Hyperion7 a răspuns (pentru fatatafrumoasa24):

Stai chill

| VoidEternal a răspuns:

Join us now for another exciting episode of:

"Things that never happened"

| StoicAnalysis a răspuns (pentru VoidEternal):

You might be surprised of things you may find in this world laughing

| VoidEternal a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Pe TPU, de cele mai multe ori o doza sanatoasa de scepticism e alegerea corecta. Din experienta mea, cel putin. M-am saturat sa le ofer sfaturi serioase trolilor. Daca deja de la o intrebare la alta datele problemei se schimba, cum s-a schimbat varsta "iubitului", deja in mintea mea e troll. Vrajelile astea cu mai multe persoane folosesc contul, sa le creada altcineva, s-au terminat adresele de email, sau ce?

Si chiar daca in mod exceptional e adevarat, nu-mi mai consum energia intrebandu-ma daca o fi, sau n-o fi. Sa fie sanatosi cu totii si cu toatele.

| VoidEternal a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Ah si pentru cei care se plang de raspunsurile seci, eu personal am stat uneori si jumatate de ora sa redactez raspunsuri serioase, argumentate, dandu-le o structura si un inteles logic, doar pentru a fi absolut ignorate. Daca ceri ajutorul unor straini, un om cu educatie si bun simt poate zice macar multumesc, cel cu adevarat educat chiar si celui care spune ceva cu care el nu e acord. Pana la urma cineva si-a rupt timp, si-a extrapolat experienta de viata la o situatie si a oferit un raspuns altuia fara sa aiba vreun beneficiu real.

De la o vreme, sincer ti se ia, mai ales cand vezi "intreba-ri si reply-uri date an greatz@" si intr-un stil de te ustura ochii cand le citesti.

So, thnx, but no thnx. Destinatia universala pentru oricine sta suficient de mult timp pe TPU e cinismul pare-mi-se.

¯\_(ツ)_/¯

| StoicAnalysis a răspuns (pentru VoidEternal):

Eu de obicei imi dau seama daca e troll si ignor, daca e unul grosolan. Insa daca intrebarea respectiva trolata este una care ar putea fi adevarata in cazul altcuiva care citeste intrebarea, ma gandesc ca raspunsul meu logic si ( sper ca ) ajutator, il va ghida pe cel care se afla in situatia respectiva, citind topicul si raspunsul meu. Adica nu dau raspunsuri doar persoanelor care au pus intrebarea, ci si persoanelor care se afla in aceeasi situatie, chiar daca intrebarea respectiva nu coreleaza cu viata celui care a pus intrebarea. Daca ma intelegi.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru VoidEternal):

Eu probabil sunt naiv, poate prea optimist uneori, cand cred ca ajut cumva lumea. Insa nu o fac pentru a ma da in centrul atentiei sau pentru ca vreau eu sa ma dau inteligent intr-un fel. O fac pur si simplu pentru ca eu personal, nu am primit de cele mai multe ori ajutor si sfaturi cand am avut nevoie, si mi se pare aiurea sa continui si eu acelasi ciclu. Asa ca eu continui sa ajut cum pot si cat pot. Oricum, asta nu inseamna ca imi rup eu din timp sau ca imi consum resurse pretioase pentru altii. Eu o fac pentru ca pot sa o fac si ca nu ma deranjeaza in vreun fel. Daca se intampla sa nu pot, atunci nu o mai fac. Au fost zile si saptamani in care nu am fost activ, doar pentru ca nu am avut ocazia si nu am putut.
In concluzie, nu sunt un martir, ci fac ceea ce fac, pentru ca pot si pentru ca vreau sa ajut.

happy

| VoidEternal a răspuns (pentru StoicAnalysis):

"Insa daca intrebarea respectiva trolata este una care ar putea fi adevarata in cazul altcuiva care citeste intrebarea"

Well, no offense, dar intrebarea asta nu se incadreaza. Probabil un numar neglijabil de persoane au avut genul asta de dileme, dar cati ar fi putut fi in situatia asta? Sa fim seriosi.

"Oricum, asta nu inseamna ca imi rup eu din timp sau ca imi consum resurse pretioase pentru altii."

Pai exact asta faci. Timpul e o resursa, si poate cea mai importanta. Mai devreme sau mai tarziu o sa ajungi perfect constient de asta. Nu stiu daca e primul tau cont, dar pe asta ai 7000 de vizite, eu am 39.000, am avut destul timp sa ma tot satur de cretinisme si rabdarea mea se epuizeaza incet, dar sigur.

Give it time, pana la urma o sa vezi ca sa-ti versi sufletul si sa pui pasiune si efort in raspunsurile pe care le dai, sunt exercitii de futilitate.

PS: sa stii ca nu exagerezi daca ai pretentia ca cei din jurul tau sa aiba un minim de bun simt sau de omenie. In momentul in care pretentiile ne scad in general atat de mult incat ajungem sa acceptam ca, de exemplu, un adult nu stie sa formuleze o fraza, nu stie sa scrie 5-6 cuvinte fara un dezacord si o cratima lipsa, atunci putem sa punem punct civilizatiei si sa incepem sa vanam sobolani cu arcul, catarati in copaci si vopsiti in galben, vorba cantecului. Poate si eu sunt naiv cand imi imaginez ca daca unul iti pretinde un minin de bun simt azi, si altul un minim de bun simt maine, poate iti dai seama ca ai ceva de lucrat la tine.

Pana la urma nici asta nu ar fi un capat de tara, dar unii sunt atat de obtuzi in cretinatatea lor incat sunt chiar mandri cu cat de limitati sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu poti nu trebuie sa i faci oral si el nu te poate obliga, ăsta este fetișul multor barbati sa li se faca oral. Ce varsta ai?

| fatatafrumoasa24 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma obliga, logic. eu vreau dar nu pot, vreau sa ne simțim amândoi bine

| fatatafrumoasa24 explică (pentru anonim_4396):

| anonim_4396 a răspuns (pentru fatatafrumoasa24):

Tu ai 17 si el 25? Este corupere de minori

| fatatafrumoasa24 explică (pentru anonim_4396):

El are 19

| anonim_4396 a răspuns (pentru fatatafrumoasa24):

În alte postari spui ca el are 25 de ani deci hotaraste te cît are real 19 sau 25 de ani?

| fatatafrumoasa24 explică (pentru anonim_4396):

Nu folosesc doar eu contul ăsta?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru fatatafrumoasa24):

Da da, si noi chiar credem, oricum este treaba ta ce faci tu ai 17 ani esti minora el chiar daca are 19 cum susții nu este ok sa stea cu o minora. Daca află politia o sa i faca dosar penal.

| fatatafrumoasa24 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Chiar este un polițist la mine in oras care are 27 de ani si sta cu una de 16 si se afișează prin oras si pe rețelele de socializare laughing poliția nu ar avea de ce sa ii faca dosar penal daca eu nu ma duc la poliție sa dau vreo declarație sau ceva

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru fatatafrumoasa24):

Parintii tai ar trebui sa o faca sa il denunte deoarece nu este ok ceea ce faceti sincer.Tu la 17 ani trebuie sa iti vezi de scoala nu de sex oral.

| fatatafrumoasa24 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu ma duc la liceu si muncesc după amiază la un restaurant fast food in primul rând si in al doilea rând părinții mei nu au de ce sa denunțe baiatul care are grijă de mine si e mai mare decât mine cu 2 ani! nu au de ce sa se bage sa imi strice fericirea. daca ție ti se pare ceva dezastruos poți sa dai scorll si să îți păstrezi parerea pentru tine!?‍♀️

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa i o faci cu mina nu trebuie neaparat sa i faci cu gura, sa se multumeasca cum poti si tulaughing

| Miruna333 a răspuns:

Iti intra jos, dar nu iti intra in gura. Nu prea are cum. Macar capul si inca putin trebuie sa intre. Cat de groasa sa fie si nu ar fi problema sa nu intre in gura. Exersezi si tot exersezi

| fatatafrumoasa24 explică (pentru Miruna333):

Jos se lărgește dupa mărime dar maxilarul nu cred?

| ValentynValy a răspuns (pentru Miruna333):

laughing

| IamJoKeR a răspuns:

In primul rand i-al usor si nu conteaza marimea, nu trebuie bagata toata in gura.

| Amvrei a răspuns:

Casca gurita maaaareee si insista?