| MissBrunetta4200 a întrebat:

Scuzati-mi intrebarea dar ce inseamna a face sex oral dar anal? Dau funda...

Răspuns Câştigător
| ridhimagupta a răspuns:

Sex oral=cu gura, anal=cu fundul

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Oralul e de vis, preferatul fetelor, crede-ma daca ar putea nu ar mai scoate scula din gura, iar anal e mai dureros dar avantajos ca iti poti da drumul ca nesimtitul fara sa vina vreun bastard sa te nenoroceasca pe viata

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| T0T a răspuns:

Oral sa i-o sugi sau sa te linga in vagin si anal sa te penetreze in anus. Scuza-mi exprimarea dar altfel nu stiu cum sa iti explic mai pe intelesul tau.

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu inteleg de ce voi nu cautati prima data pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex Oral=Sa sugi p.a Sex Anal=Bagi p.a in cur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul oral, este acela ca atât fata cat si băiatul stimulează organale genitale cu gura. Evident fata băiatului si/sau băiatul fetei.

Iar sexul anal, este acela când băiatul, își introduce penisul in fundul fetei. happy

Răspuns utilizator avertizat
| MissBrunetta4200 explică:

Stiu ca e o intrebare prosteasca dar m-a intrebat o prietena si am zis ca ii dau mai incolo sms cu raspunsul...Sincer nu ma prea preocupa asta dar..."PRIETENUL LA NEVOIE SE CUNOASTE"rolling on the floor)