| SabinutaG a întrebat:

Buna!) Scuzati-mi categoria, n-am stiut unde sa pun intrebarea.
Implinesc un an de cind sint intr-o relatie, si vreau sa-i fac un cadou iubitului. Am o singura problema, n-am idee ce sa-i dau.
Am de gind sa-i pregatesc o cina romantica, dar as mai vrea sa-i dau vreun mic cadou.
Nu e chiar romantic, e cu picioarele pe pamint.
Are 21 daca conteaza.
Ajutati-mi va rog cu un sfat!

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

O cină romantică ar fi o idee bună, cât despre micul cadou ai putea să-i cumperi ceva frumos de iarnă dacă tot vine Crăciunul.

Să vă ţină frumoşilor.

| Hexiled a răspuns:

Oferai ceva cei place un sarut un cadou mmic ce i place lui

| Oniisu a răspuns:

E greu cu cadourile, nu? happy Eu zic ca tu il cunosti cel mai bine pe prietenul tau si cu siguranta o sa ii gasesti ceva frumos. Poti alege o multime de lucruri : daca e tipul elegant, o cravata, un ceas, un portofel, un parfum mai deosebit. Daca e tipul mai glumet, aici este infinita lista. Gandeste-te ce ii place, la vreo amintire personala si amuzanta. Daca ii plac masinile, ia una in miniatura si o diploma de cel mai bun sofer. Gasesti asa ceva la toate artizanaturile. Iar daca vrei ceva romantic,, ai putea sa ii gatesti mancarea lui favorita, sau ai putea sa imprumuti filmul sau de groaza/ actiune favorit, sa te echipezi cu popcorn si bere si sa il vizionati impreuna laughing). Sunt gesturi mici, dar atat de frumoase! Sper sa iti fie de ajutor ceea ce ti am scris! bafta! Funda? puppy dog eyes