| Ionela78 a întrebat:

scuze categoria dar e cea mai vizionata.cine imi zice in ce filme mai joaca Florencia Bertotti(Nini)in afara de serialul de pe disney nini.am vazut o reclama sau nu stiu ce cu nini cand era insarcinata sau ceva gen.va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| 1klz a răspuns:

Www.imdb.com si baga numele ei. bafta!

1 răspuns:
| Julia89 a răspuns:

Pai multe sunt seriale Dulce Ana serial, 90 - 60 - 90 fotomodele serial, De corazon serial, El faro artistic, Mala epoca artistic, Verano del '98 serial, Luna salvaje serial, Dejala correr artistic, Culpables serial, Son amores serial, Loas pensionados serial, Igualita a mi artistic asta e din 2010 si incepand de la asta merg in ordine descrescatoare, adica primul Dolce Ana e din 1995.