| AnonimAwesome a întrebat:

Nu stiu ce sa fac sunt inebunit dupa florencia bertotti-nini(de la disney) nu stiu ce sa fac, ma gandesc nu mai la ea va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

hee hee
Amuzant.
Incearca sa nu te mai gandesti atata la ea, umple-ti timpul si mintea cu alte lucruri, cum ar fi scoala, prieteni, plimbari etc.
O sa vezi ca daca nu te mai gandesti la ea nu o sa mai fi innebunit dupa ea, asa cum zici.

7 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Fiecare avem o vedeta preferata dar sincer... una mai frum nu ti-ai gasit si u?

| ionika17 a răspuns:

Si chiar nu stiu de ce ai pus intrebarea asta?! Crezi ca te putem ajuta cu ceva? nu te mai uita pe disney si o ve-i uita cu timpuwinking

| Rubi91 a răspuns:

Probabil esti si mic de varsta daca te uiti la disney si lumea nu prea intelege ce ti se inampla, si critica.Ai grija cu asta.Eu am patit-o rau de tot. M-am indragostit de o vedeta.Si nu e bine deloc.Bine eu am fost o norocoasa, l-am si cunoscut, am vb, pupici, alea alea:X. Dar scapa de obsesia asta cat mai poti.Pana nu e prea tarziu!

| Heliodor a răspuns:

Este ceva trecator...

insa incearca sa privesti altfel lucrurile, gandeste-te ca a muncit mult si a dat dovada de mult devotament ca sa ajunga la acest nivel... incearca si incearca apoi reuseste sa iti alegi un scop in viata o pasiune ceva, si sa vrei sa fii cea mai buna. asta este partea frumoasa in a avea un idol

si apoi este si productiv, te maturizeaza

| ElectricChapel a răspuns:

Si ce crezi... EU am fost indragostit de Lady GaGa...si inca sunt laughing

| yssabela a răspuns:

Si eu am patit la fel cu o vedeta dar o sa vazi ca cu timpul nu o sa mai fi 'obsedat' de ea asa cum spui tu. Gandeste-te din ce in ce mai putin la ea si ocupa-ti timpul cu alte activitati. vei vedea ca cu timpul iti va trece si 'obsesia' asta!

| deni_6023 a răspuns:

Spune-i asta!