| AmyLove277 a întrebat:

Buna,scuze de deranj dar as vrea ca doar fetele sa raspunda...Cum sti ca placi un baiat,nu stiu,de putin timp ma simt asa mai visatoare si nu mai ascult muzica nebuna tip busted. Ajutor, va rog!

Răspuns Câştigător
| Iubareatzãã a răspuns:

Da, a fi visatoare e un simtom al bolii numite iubire love struck ai sa vezi ca cu timpul cand il vei Mai vedea o sa iti bata inima tare, o sa simnti ceva la stomacel (eu prima oara nu am stiut ce este senzatia asta) aceia sunt fluturasii happy si cand vorbesti cu el o sa incepi sa te balbai si sa spui tot felul de prostii fata sa Vrei happy cand te baga in seama sau vorbiti o sa simnti ceva...ca si cand ai avea emotii marihappy Mie asta mi se intampla. O sa te gandesti mereu la el, il vei visa, si vei adormi cu gandul la el love struck Eu ti-am povesti ce mi s-a intamplat Mie si asta ni se intampla macar odata in viata la toate! Sper ca te-am ajutat si bafta!:*

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Tu cate conturi ai aici? Ca vad aceeasi intrebare peste tot. thinking

| AmyLove277 explică (pentru IsabelaIssa):

Am doar unul... Poate sunt mai multe fete cu aceeasi situatie.

| blueheart a răspuns:

Hei! Cum stiu daca plac un baiat? Cand adorm e ultima persoana la care ma gandesc, adorm cu el in gand si cand ma trezesc e prima persoana la care ma gandesc. Il port in gandurile mele ceas de ceas si clipa de clipa.

| RaluckSakura a răspuns:

Pai daca plaki un baiat:cand ii auzi numele zambesti, cand il vezi razi intruna si multe altele.Intereseazate de pe net, pai asa zic eu, dar crede-ma nu are legatura cu muzica

| Irinushifix a răspuns:

Pai pentru inceput este atractia aceea fizica si senzatia de"il vreau pe tipul acela!", cu timpul dupa ce va ve-ti mai vedea si ve-ti mai vorbii o sa observi niste chestii in comun pe care nu le-ai fi vazut s-au nu le-ai fi dat importanta daca nu il place-ai apoi tot timpul astepti s avezi cand e online, ce statusuri pune, astepti sa se bage in seama cu tine, te gandesti numai la el, intervine acea stare de "amorezata" si stai cu inima la gat oare ce imi va spune? oare ma invita undeva? si da! in momentele acestea esti asa amorezata incat visezi f mult si asculti melodii mai lente s-au cu niste versurii despre iubire s-au despre viata:d sper ca ti-am fost de foloskiss

| 5553344 a răspuns:

Depinde pe care băiat îl visezi. pe care l-ai visat pe acela il iubesti