| anca13 a întrebat:

Scz de categorie dar e cea mai vizualizata! Am o problema...de ceva vreme cand ma spal pe cap si stau aplecata cu capul in jos imi curge mereu sange din nas. S-a intamplat de vreo 5 ori pana acum.Ma intreb, e posibil de la presiune cum stau cu capul in jos si sa nu am o vena la nas inchisa bine? Mentionez ca e mereu din aceeasi nara. Oare e anemie? Va multumesc! Astept un raspuns.

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Înclin să cred că ai un vas de sînge care ar trebui cauterizat. Nici carenţa de vitamine nu este exclusă. Poţi citi mai mult aici : http://www.preferatele.com/docs/medicina/6/sangerarea-nazala--c11.php