| anca13 a întrebat:

Am mai pus aceasta intrebare o data.Scz de categorie dar e cea mai vizualizata! Am o problema...de ceva vreme cand ma spal pe cap si stau aplecata cu capul in jos imi curge mereu sange din nas. S-a intamplat de vreo 5 ori pana acum.Ma intreb, e posibil de la presiune cum stau cu capul in jos si sa nu am o vena la nas inchisa bine? Mentionez ca e mereu din aceeasi nara. Oare e anemie? Va multumesc! Astept un raspuns.

Răspuns Câştigător
| Papusik a răspuns:

Si eu patesc.
S-ar putea sa ai un vas de sange slab.
Adica la mine asta este.
Imi curge si mie sange din nas cand stau aplecata sau cand ma atinge cineva putin la tare la nas etc.

Eu am mers la doctor si acum iau niste pastile.

Succes!

1 răspuns:
| trista_5619 a răspuns:

Daca ai suferit vreo lovitura la cap,sau la nas,,sau asa pur si simplu,dar mai bine te-ai duce la un medic, pana nu ai patit ceva grav,, nu lasa sa se agraveze!