| Denisu_9851 a întrebat:

sczuati categoriabig grin! sa trec la subiectbig grin am de facut un proiect cu multe manastiri din romania care trebuie facut in power point si am nevoie de o melodie mai lenta asa care sa se potriveasca [ nu neaparat cu subiectul:manastiri] de preferat de 4-5 minute!
va rog este urgent imi trebuie pana duminica acord fundita:*

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Melodia aceasta este foarte liniştitoare şi se potriveşte perfect pentru ce ai nevoie. Este vorba de Enya-Marble Halls :
http://www.youtube.com/watch?v=FJSprXxBoyo

pa, pa.