| bebelmik2010 a întrebat:

se apropie ziua fostului prieten. da ti mi si mie o idee de cadou. ce as putea sa i cumpar? as dori ceva care sa l improsioneze incat sa se poata desparti de actuala si sa fim din nou impreuna.
stiu ca nu i frumos ceea ce vreau sa fac dar il iubesc enorm si il vreau inapoi.
dau fundita! multumesc!

Răspuns Câştigător
| stance a răspuns:

Dupa mine iasi da :
Cana pentru scriitori

uite un sait ca sa vezi si cum arata si sunt si alte idei
http://www.zaragoo.ro/cadouri/cadouri-de-iubire.html

Aceasta cana este cat se poate de practica: pentru a nu se incurca la cafeaua de dimineata, fiecare isi va scrie numele pe cana sa cu una din cretele colorate cu care este deja dotata. Astfel se evita schimbul de microbi, strambaturile cauzate de cafeaua mai amara a partenerului sau alte inconveniente care nu ne vin acum in minte.
sau

Perna buze

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Crezi, ca il vei putea "cumpara" cu un cadou? Dragostea nu se cumpara, nu se vinde. Daca e cu o alta fata, probabil tine la ea, si nu vrea sa se incoarca intr-o relatie anterioara (a trecut deja peste). Sincer, nu prea mai ai sanse sa-l recuperezi. Si oare merita? Mai bine, incearca sa-ti traiesti viata si sa-l uiti, oricat de greu ti-ar fi. Succes si numai bine!

| Dorinel a răspuns:

@Stance mie mi se pare ca tu mai mult faci reclama la site.

Daca as fi in locul lui si as primi de la tine o masina sau un motor m'as despartii in orice moment de actuala. >big grin

| Andreea_2177 a răspuns:

De ce nu ii iei o cutiuta muzicala Romantic Guitar... e eleganta si sigur sigur va aprecia. Uite aici direct: http://www.cutiuta-muzicala.ro/......17095.html

| Dorutzu_2552 a răspuns:

O rama foto argintata care sa aibe o poza cu voi doi sarutandu-va!

http://www.luxurygifts.ro/produs/870/rama-foto-sweethearts/

| AlbuAle a răspuns:

Eu zic sa uiti de el si sa-ti gasesti unul care te va iubi. Exului fa-i cadou ca botezi un soricel cu numele lui https://experiente-cadou.com/......tilor.html