| byby2356 a întrebat:

Buna dragilor! Vreau sa ii cumpar un cadou iubitului meu, insa nu stiu ce! Acum in decembrie in seara de revelion facem 1 an de cand suntem impreuna.! si este si ziua lui implineste 18 ani! As vrea sa ii cumpar ceva de care sa ii aduca aminte de mine! il iubesc enorm. Si sa nu fie ceva prea scump. ca nu imi permite bugetul.! big grin tongue mersii frumos!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un ceas, un aparat foto digital

| John1973 a răspuns:

Cumparai un ceas, de exemplu cel de la Motorola este foarte frumos http://bit.ly/14GN5JN

| mami114 a răspuns:

Cumparai un triunghi cu lumini pe care pui poze cu voi doi.nu este scump.sau poti sa ii cumperi un album foto in care pui poze cu voi doi.
Sper ca am ajutat

| racer_8160 a răspuns:

O masina in cazul in care nu are