| Anays123456 a întrebat:

Se cunoaște o sarcina la 18 saptamâni? Pe 1 Ianuarie am avut contactul fără ejaculare in vagin. Poate doar de la lichid. Eu am avut 5 menstruații si 5 teste negative si un ecograf la 12 saptamâni si nu a spus nimic doctorul. Dar acum sunt balonata si simt ceva ca mișca prin burta, sânii imi sunt sensibili, mai ales sfârcurile. Ce credeți?

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca doctorul nu a zis nimic despre sarcina, inseamna ca nu esti gravida.

| Andersann a răspuns:

Ai innebunit, asta cred. De ce continui sa ti faci griji daca a trecut deja atat timp, ai avut atatea menstruatii, ai fost consultata, ai efectuat teste de sarcina, toate acestea iesind negativ...Ori iti bati joc de noi ori chiar ai o problema