| Anays1921 a întrebat:

Se cunoaște la 3 luni burta de gravida? As putea avea încredere in testele de sarcina hyllan? Am facut 4 teste, barza, sure check si 2 hyllan si erau negative. Si am facut si un ecograf ieri si nu mi-a spus nimic doctorul. Dar mie mi se pare umflata burta aici sus la stomac. Ar fi vorba de o sarcina? Am avut contact sexual neprotejat fără ejaculare in vagin pe 1 Ianuarie si au urmat 3 menstruații in 3 luni.
Ar putea fi vorba de o sarcina? Menstruația mi-a venit pe 23 Ianuarie

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca testele facute au fost negative, medicul nu ti-a spus ca esti gravida, semnele pe care le ai nu inseamna ca esti gravida.

| silesile0072006 a răspuns:

Imposibil!