| Twister09 a întrebat:

Se poate baga penisul pe lângă vagin sau pe lângă himen? Himenul nu este la intrarea în vagin?
Adică eu stiu ca e vaginul si nu mai este alta gaura? N-ai cum sa bagi pe lângă, sunt începător si nu ma pricep.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Tu ai impresia ca z dipa-i strecuratoare? rolling on the floor Intr-adevar ca mai este si o alta/inca o gaura, dar aceasta este situata in pic mai jos, cam la 3-4 cm de ''pasarica'' big grin Si nu are nici himen. laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Pe langa vagin nu poate fii decat anusul (gaura fundului).
Practic este imposibil sa bagi "pe langa", ca-s 2 gauri destul de mari unde nu ai cums a ratezi.
In ce priveste himenul, ala este o pielita subtire si usor perforata, care acopera intrarea in vagin.
Sfatul meu este, mai asteapta cativa ani sa cresti si sa ajungi in situatia de a face sex cu o fata, esti mult prea mic acum, sa poti intelege organul reproducator femeiesc si amplasarea lor.
Ca incepator, poti purcede la masturbarea propriului organ pana vei ajunge peste ani, sa atingi o fata.

| mihai69 a răspuns:

Culmea este că am citit despre un caz în care o tipă a făcut sex aproape toată viața în... uretră! Și avea chiar și himenul intact. Dar astea sunt cazuri rare.
Caută pe YT „the wrong hole" dacă vrei să râzi...

Răspuns utilizator avertizat
sadrian46
| sadrian46 a răspuns (pentru mihai69):

Ce sulă avea acela să i-o bage în găoază! Ca un chibrit?