| ioanadraghici a întrebat:

Buna seara! Acum câteva săptămâni m-am masturbat iar după 1 zi de la masturbare mi-a curs sânge pe chilot. Și fix după întâmplarea aceea ca mi-a curs sânge, mi-a venit ciclul, a doua zi. Sunt virgina.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ti-ai rupt himenul cu ce ai bagat in el, probabil ca virginitatea ta a zburat si nu mai esti virgina.

| Punctsivirgulaa a răspuns:

Depinde cum si cu ce te ai masturbat. Probabil a fost sange din cauza ca ti a venit ciclul intr-un caz fericit dar, exista si sansa sa iti fi rupt himenul. Virgina tot esti dupa parerea mea, ala il poti rupe si cand faci sport. Daca nu este unul din cele 2 exemple ale mele..incearca consultul unui ginecolog.