| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Buna seara all. happy Am o intrebare... FUNDAAAAAAAA
Sunt cu un baiat de doua zile, dar noi de fapt ne-am cunoscut afara de SF Andrei; x. Si el... in acel timp se despartise de iubita lui cu care era de 7 luni jumate.
El a spus ca nu o mai vrea ca ma place pe mine si ca eu sunt cea cu care vrea sa isi continue viata...
Mi-a povestit ca fata aia l-a inselat de multe ori. Si acum, fata aceea se razbuna pe mine, s-a dat drept prietena mea, ca vai vezi fata tu esti cea mai buna prietena, dar de fapt ma manipula cum vroia ea! Si, mama baiatului cu care sunt, ii tine partea fostei, ca eu sunt fumatoare, si ca nu am ce cauta eu cu baiatul ei si nu stiu ce.
Baga vrajeli fata aia sa ne desparta dar nu a reusit, ea se tine dupa el, si el nici numai vrea s-auda de ea. Mama lui a aflat de mine, dar fosta lui i-a bagat in cap numai lucruri gen ca sunt o panarama si multe chestii care m-au deranjat! happy Ceea ce nu-i adevarat, dar am tacut din gura pentru ca cu atat mai mult te dai vinovata, am stat chill in banca mea, si am tacut dar a2a oara nu se mai intampla si nu vreau sa imi strice imaginea, pentru ca mama este cunoscuta de toata lumea, si de elevi deoarece a lucrat la un liceu timp de 25 de ani... si toata lumea o stie ca fiind o profesoara foarte buna! Dar asta nu conteaza.
Eu inca nu mi-am dat virginitatea, chiar daca am avut de vreo 2 ori relatii de 1 an 2. winking
Ce pot face? E bine ce-am facut? Ca sunt cu el? El a zis ca deja a inceput sa tina la mine, sa ma iubeasca, adica, el a cautat o fata ca mine de foarte mult timp.
Ce pot sa fac?sad Fosta lui nu o sa se lase pana ne desparte!

Răspuns Câştigător
| Diiisclosure a răspuns:

Spune-i iubitului tău ce te deranjează. Iar cu fata aia, rezolva cumva. Spune-i cât îi de penibilă, că se bagă în relaţia voastră. Cât se crede ea de tare, dar e doar o copilă, care nu ştie să treacă peste o relaţie.

Sfatu' meu? Pe scurt : spune-i iubitului tău să vb cu maicasa şi să vb si cu fosta. Spune-i că te fata asta vrea să vă facă rău, iar dacă nu o să termine, nu se mai poate continua. Succes. :*

7 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Incearca sa te razbuni si tu pe ea.
Eu zic ca intotdeauna este bine sa dai o sansa iubirii.
Oricate minciuni o spune fosta lui iubita, iubitul tau te va crede pe tine.

| Vix999 a răspuns:

Mama da ce viata palpitanta ai avut tu in 2 zile laughing)

| lavida a răspuns:

Daca iubesti atunci lupta pentru dragostea ta si nu te lasa invinsa de nimeni...succes

| Mihaila_Ionut_1992 a răspuns:

Dupa 2 zile de relatie atatea evenimente laughing). Timpu le va rezolva pe toate! Stai linistita ca nu are ce sa iti faca daca el te vrea si tu la felwinking

| Chupaaa a răspuns:

E o chestie prin care am trecut si eu! Nu o baga in seama! Ignorooo atata timp cat el nu o mai iubeste! Dar trebuie sa fi sigura de asta pentru ca sa nu suferi tu mai tarziu...nu o lasa sa te calce in picoare! Dai peste nas si fii fericita langa el. Si cu mama lui incearca sa ii demonstrezi ca nu este asa cum spune acea,, fata"! Sper sa iti fi fost de ajutor. Ai grija ce faci kiss

| ToxyckUuhhh a răspuns:

Deci iei nu ii place ca voi sa fiti impreuna...razbunate pe ea...fi mai pasionala cand este ea si fiti voi insivawinking
"incercare moarte n-are "
succes!

| PopaCarla a răspuns:

Poi in primul rand nu prea cred ca acel baiat ar avea cum sa tina la tine in 2 zile, parerea mea si nu lua in seama tot ce spune ea, daca el o sa inceapa sa tina cu adevarat la tine si tu la el, o sa vada ca nu o ar putea sa va desparta.:* Si nu ii da atentie, pentru ca lumea vorbeste mult si prost!happy Fundita?