| ZACat99 a întrebat:

Buna seara, Am 11 ani si am observat ceva ineregula,in varful penisului mi s-e formeaza un lichid mai vascos alb-galbui si am varful penisului(interior) cam rosu,vreau sa mentionez ca nu m-am masturbat niciodata! Am citit pe internet ca e o infectie si se poate lua de pe prosoape,chiloti etc.E vreo problema grava,am chestia asta de azi dimineata, mie mie cam rusine sa le spun parintilor.CE SA FAC?

Răspuns Câştigător
| raluka2905 a răspuns:

Nu ti fie rusine ia-ti inima in dinti si spune-le si ei vor intelege si vor face ceva sau o sa te duca la medic.succes

4 răspunsuri:
| AndreiPiticu99 a răspuns:

Spune-le parintile sa nu fie ceva grav. ca cu rusinea te mananca caini

| ZACat99 explică:

Deci...fix de idioti dinastia bu aveam nevoie... apai MA eu scriu mai cu tupeu.dar in THE REAL sunt destul de timid.

| nykwmyhay a răspuns:

Ai sculament..copil tampit...se ia dupa vasu wceului etc...

| alex18x a răspuns:

Nu le zi ca ti-o taie