| Mira9 a întrebat:

Ieri am avut un act sexual neprotejat cu iubitul meu, iar seara m-am masturbat. Astazi am observat un lichid alb galbui pe chilot cu o consistenta destul de puternica. Exista acest simptom pentru instalarea unei sarcini? Nu cred ca era de la mine acel lichid. Dau funda, urgent.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ai avut orgasm, sunt femei care au orgasme multiple.

| mihai69 a răspuns:

Putea fi mucus cervical.
Dar am și eu o curiozitate: dacă nu erai satisfăcută după partida de sex, de ce ai așteptat până seara ca să te descarci de tensiune?!? Nu era mai eficient să termini chiar atunci, cât erai deja „încălzită"?

| Marius69Sexy a răspuns:

Te pot ajuta eu daca vrei, 0764 001 655