| puimic a întrebat:

Buna seara am 18 ani si vreau vreau sa stiu daca eu cu iubitu am facut dragoste cu prezervativul dupa ce si-a dat drumul la dat jos. apoi a inceput sa ma mangaie dar pe penis in varf avea ceva alb. ce era chestia aia alba era de la prezervativ sau era de la el adica sper... Va rog sa imi dati un raspuns. Dupa 14 zile am facut testul de sarcina si mi-a aratat negativ. deci este posibil sa nu fi ramas? Dar nu mi-a venit ciclu trebuia sa imi vina ieri sau astazi. Sunt gravida?

9 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Testul de sarcină se face după 3 săptămâni de la contact ( 21 de zile )... mai aşteaptă. Dacă nu erai în ziua fertilă ai mai puţine şanse să rămâi.

Aaa şi depinde dacă a introdus penisul înauntru, n-ai specificat exact.
T.

| reanu a răspuns:

La 18 ani ar trebui sa ai ceva habar despre sex... un simplu search pe google iti poate da raspunsul la multe intrebari :p

| Analya a răspuns:

Daca ai facut testul si aiesit negativ nu trebuie sa te ingrijorezi asa tare. Daca ti-a intarziat doar 2 zile e probabil din cauza stresului. Calmeaza-te si o sa vezi ca totul o sa fie bine. happy

| ragaman a răspuns:

Neclara intrebarea ta, dar e posibil sa fi insarcinata.
mai fa un test vezi rezultatul, dupa alte cateva zile mai fa unul.
daca primul este pozitiv mergi la doctor si nu il mai faci pe al 2-lea, daca este negativ, il faci pe al 2-lea si la fel daca este pozitiv mergi la doctor, daca e negativ ai 99, 99% sanse sa nu fi insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti nebuna fato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nebuna rau laughing)) stai linistita ca esti inssarcinata faci tripleti laughing) BE HAPPY!laughing)))))) doamne ce intrebari aveti si voi laughing)

| PlayBoySTAR a răspuns:

Da asa a ramas si prietena mea. trebuie sa iti faci avort asculta! Funda?

| Catalin97 a răspuns:

Aia din varful penisului erea sperma!

| puimic explică:

Nu a introdus penisul doar degetul dar nu stiu sigur daca avea sperma pe deget. El a pus mana pe penis dar nu era in erectie era normal si avea ceva alb in varf el spune ca poate fi si de la prezervativ. Dar nu a bagat penisul.