| aADI a întrebat:

Buna, am făcut sex cu o domnișoară cu prezervativ, am ejaculat in el dar in ea, când am scos prezervativul ne-am uitat dacă nu e spart și nu a fost însă a fost asemanator cu ejacularea pe lângă organul ei. Ea spunea ca e de la ea ca orice fata când are orgasm elimina... A făcut test de sarcina sapt trecută i-a dat negativ însă trebuia sa-i vina ciclul de 3 zile și nu a venit. Are sanse sa fi rămas gravida? Nu am făcut sex in perioada fertila și o sa repete din nou testul de sarcina sper sa nu fie așa! Multumesc pentru timpul acordat.

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Domnișoara acum e doamnă. Nimic nou pe frontul de vest.

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine, iubita ta nu poate fi gravida.

| Frank51 a răspuns:

Doar daca se produce fecundare asexuata.

| Sofer a răspuns:

Dacă prezervativul nu s-a spart în momentul ejaculări în ea și l-ai scos întreg, nu are cum sa rămână gravidă.

| Robert2526 a răspuns:

Ce varsta aveti? Este imposibila o sarcina in acest mod. Inainte sa va apucati de treaba poate ar trebui sa va documentati mai mult.

| aADI explică (pentru Robert2526):

Eu 21, ea 31

| Robert2526 a răspuns (pentru aADI):

Nu e insarcinata. oricum ea la 31 de ani ar trebui sa stie aceste lucruri mai bine decat tine. Nu te mai ingrijora degeaba

| CHESEBOY a răspuns:

Buna, nu cred ca o sa fie gravida