| ddd_3654 a întrebat:

Am 19 ani, la fel si iubitul meu, si vreau sa-mi incep viata sexuala. Vom intampina vreo dificultate sau ceva de acest gen datorata faptului ca amandoi suntem virgini?

5 răspunsuri:
| vere a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci e... sa fiti singuri acasa, putin intuneric, scapati usor de haine, saruturi pe tot corpu. baiatu isi pune prezervativul si incepe, o sa te doara putin la inceput, pana ti se rupe himenul, pe urma o sa-ti placa. ai increderewinking

| versavia a răspuns:

Uitati-va la niste filme pentru adulti o sa va ajute, asta nu inseamna ca trebuie´ sa faceti tot ce vedeti acolo sau chiar ca aia.

Răspuns utilizator avertizat
| ddd_3654 explică:

Si cum ramane cu faptul ca nu avem niciunul experienta?