| anonim_4396 a întrebat:

am 19 ani si impreuna cu iubitul meu vrem sa ne incepem viata sexuala. O sa fie vreo neplacere sau dificultate datorata de faptul ca amandoi suntem virgini? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Crisu_8081 a răspuns:

Luati-o usor, fiti siguri ca nu va vor deranja altii(mama, tata, pisica, catelu, vecina), telefoanele inchise, prezervativul pe noptiera, preludiu si have fun, kids!winking va descurcati voi mai departe.

| Seline a răspuns:

Dificultatea ar fi ca trebuie sa aveti multa, multa rabdare. El in special trebuie sa aiba grija cu tine.Folositi metodele de contraceptie si totul o sa fie bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Folositi prezervativ!
Purtati-va natural!
Fi-ti relaxati (sau macar dati-va toata silinta)