| pinki a întrebat:

Am fost diagnosticata cu candida, am tot urmat tratamente cu ovule si pastile si acum iau lomexin ovule si nizoral.Acum,problema este ca mi-au aparut niste scurgeri maronii si nu stiu ce ar putea fi.ma puteti lamuri? Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| afrodita17 a răspuns:

Poate scurgerile alea sunt de la ovule...nu? adica...iti introduci ovulele in vagin, ele se topesc, si de acolo ar putea fi scurgerile...winking

| cutache a răspuns:

Numai specialistii prin analize te pot ajuta, lasa pudoarea si fa-o!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa prostiile, du-te la Cantacuzino si fa-ti un autovaccin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit la fel doar ca era altul tratamentul... sper doar sa nu fie o sarcina...sad

| gadone a răspuns:

Nu stiu ce sunt, dar pentru candida usturoiul este foarte bun.