| Andreea01234554321 a întrebat:

Buna seara am nevoie de ajutor, de un sfat cevaa. Trebuia sa imi vina menstruatia pe 25 decembrie dar nu mi-a venit. Simptome de menstruatie nu prea am, nu ma doare burta dar simt un mic disconfort. Sanii ma dor foarte tare la atingere, in fiecare zi dorm cand vin de la munca cate 3 ore pe zi, de obicei nu dormeam. Ma simt obosita fara chef de nimic. Azi am observat ca o secretie maro pe lenjeria intima. Nu stiu ce inseamna asta... In a 3 a zi de întârziere a menstruației am facut test de sarcina dar a iesit negativ...

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un test corect de sarcina se poate face DUPA 21 de zile de la ultima partia sexuala, cu prima urina de dimineata.

Orice test facut inainte de 21 de zile, va fi inutil si va arata eronat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Phahah. Eu care nu mai am ciclu de 6 luni ce sa mai zic laughing))) si nu ma stresez asa. Sincer imi place mai mult asa.

| SuNaM a răspuns:

Poți avea o problema. O infecție sau orice care poate întârzia menstruația