| dani_3310 a întrebat:

Buna seara.Am o intrebare.De ce fetele sunt foarte orgolioase(ma refer la impacare). De exemplu cum am mai zis incerc sa ma reimpac cu fosta mea iubita dar ea are atat de mult orgoliu si nu pot nici cum sa ma impac ce pot face?

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ce poţi face? Să treci la următoarea.
Orgoliile n-au ce căuta în relaţii. Nu cedează? La revedere!
Ce? Are senzaţia că e ultima femeie din lume? Că universul se învârte în jurul ei? Ar fi cazul să afle că nu e nici pe departe aşa.
Succes!

| тecнιннιlα a răspuns:

Ii orgolioasa? Daca inca te iubeste trebuie sa vb f mult cu ea, sa vada ca`ti pare sincer raw si ca ti dor de ea, si vz cumva sa-i intrii pe sub piele laughing. Chiar daca are orgoliu` asa mare tot cedeaza daca te iubeste, dar binenteles daca o ajuti si ulaughing. Cum spune si larysa cu orgoliu pierzi f multe. :*. U o cunosti pe ea, nu eu. Vz si u happy

| Anakatsu a răspuns:

Ai putea sa te sinucizi worried scapi de toate problemele

sau ai putea sa o lasi dracu si sa iti gasesti alta fata

| larysa_4174 a răspuns:

Foarte greu cu fetele orgolioase... fetele care stiu ce vor ar tr sa mai lase din orgoliu...eu am pierdut multe datorita lui