| KostyCool a întrebat:

Cum pot sa ma impac cu fosta iubita! Funda+VOT!

Răspuns Câştigător
| Noreasontosimle a răspuns:

Kosty.depinde cine a gresit cand v-ati despartit. Daca ai gresit tu, poti sa-i spui ca ti pare rau si ca o vrei inapoi. Incearca sa o abordezi pe cat mai bun posibil. impresioneaz-o cu ceva. spune-i ca ti -e dor de ea. daca tia gresit ea.thinking Spune-i ca esti gata sa uiti tot ce a fost mai rau, ca vrei sa o luati de la inceput. daca te mai iubeste, va accepta.

4 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Un sfat prieten dai un sms si spui sa va intalniti neaparat in X du-te cumparai un buchet de flori big grin frumoase si o ciocolata si ii spui daca mai vrea sa fiti inpreauna sper sa te ajute bft

| Kristtine a răspuns:

Spune-i dacă vreţi să o luaţi de la 0 happy sau să uitaţi totu. Arată-i c-o iubeşti şi cumpără-i ce-i place ei mai mult thinking

| ionica56 a răspuns:

Te duci si o saruti.
Ori dai de banuit ca ai vrea sa fiti din nou impreuna!
Sau cerei scuze daca iai gresit cumva.
orii dai o floare.ciocolata
Suno,bag-o in seama pe mess.
Vorbiti radeti si amintiti-va de momentele frumoase unul de altul sau amuzante.
Succes kosti.love struck

| LarissaMouse a răspuns:

Buna! pai,ai putea sa ii spui ca iti pare rau ca v-ati despartit si ca ai vrea foarte mult sa fiti din nou impreuna... spune-i ca o iubesti si,un mic sfat:fai un mic cadou,ceva facut de tine,de exemplu poti sa ii faci o felicitare sau sai dai un trandafir. Poti chiar sa ii scrii o poezie, dar ceva facut de tine, nu luat de pe net.Mult succes!