| Unlocked a întrebat:

Salutare,de ce sunt fetele asa de orgolioase?

33 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Ca sa nu fie luate drept proaste.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!

Nu e vorba doar de femei, cu toţii avem orgoliul nostru, dar femeile sunt mai orgolioase oarecum pentru a se apăra de o posibilă bătaie de joc.

O zi frumoasă!happy

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru KeepCalmThinkDiffrent):

Adica paranoice.
O zi si mai frumoasa!

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru KeepCalmThinkDiffrent):

Asta-i moda. Cu cat e mai orgolioasa, cu atat pare mai inteligenta.

| Analytical a răspuns:

Toata frumusetea la ceea ce va urma sta in asta.

| Analytical a răspuns:

Huhuhuhaha, foarte urat din partea ta. laughing)) dar e buna duma. Lasa draga sa ne amuzam, ca oricum e pe duca site asta. N-am mai intrat demulttt dar ma distrez cand vad ca unii incearca sa faca atata pe inteligentii. Nu ca n-ati fi.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sa inteleg ca tu ca barbat, nu ai orgoliu? nu cred...fiecare fata care se respecta, are orgoliul ei si nu numai..normal asa ii sta bine une fete.
O seara bunahappy

| HolyPotato a răspuns:

Asta ziceam și eu despre băieți. Cred că depinde de persoană.

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Ca sunt prea inteligentehee hee

| Auslesse a răspuns:

Da` baietii de ce-s orgoliosi?

| Unlocked explică (pentru Auslesse):

Acuma si tu...de unde sa stiu eu de ce sunt orogoliosi baietii, treaba lorlaughing.Eu vorbeam aici de fete ca din cate vad eu sunt foarte orgolioase si nu putine.Mai sunt si baieti orgoliosi dar in niciun caz ca fetele...parerea mea, din ce vad iti spun asta.

| Auslesse a răspuns (pentru Unlocked):

Pai ar trebui sa stii,ca doar na, esti baiat!laughing
intr-adevar, sunt foarte multe fete orgolioase, dar acum depinde si de baiathappy
si eu sunt un pic orgolioasa, mai ales cand stiu ca am dreptate...cand vad ca n-am, tac si gata, las orgoliul deoparte!

| Unlocked explică (pentru Auslesse):

Iti spun eu altele sunt si cand stiu ca nau dreptatelaughingiti spun din surse sigurelaughingBu, n orgolios sunt si eu un pic, dar stiu la fel de bine sa las de la mine fff mult happy.

| RAY a răspuns:

Pentru ca le e frica sa spuna adevarul de asta

| Fatamuntilor a răspuns:

Pai orgoliul e un defect?

| mihaymp a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da, e un dezechilibru in suflet si din moment ce e dezechilibru in sufletul tau este o tensiune continua

| h3r a răspuns:

Așa au fost învățate.

| Felys a răspuns:

Aici gresesti, toti avem o doza de orgoliu, pana la urma nimeni nu vrea sa fie calcat in picioare precum o carpa, daca e asa, deja persoana respectiva nu mai merita respectul nimenui

| sayWhaaat a răspuns:

Daca esti destept, ti se rupe de orgoliul lor.

| MetalHead04 a răspuns:

Acum depinde cum iei problema,da, femeile sunt mai orgolioase prin simplul fapt ca sunt sensibile, adica le e frica sa nu sufere, de aia va trateaza asa, fiecare avem orgoliul nostru.

| Aimèeeee a răspuns:

Pentru ca vrem sa castigam mereu! De cele mai multe ori chiar si daca nu avem dreptate laughing

| Aimèeeee a răspuns:

Multumesc, asemenea happy

| SadBoyForever a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa iti spun, eu insa din acest motiv nu am avut o prietena pana acum, la mine in oras fetele sunt foarte ingamfate, iar eu sunt mai timid, eu am invatat pana la urma sa le ignor si iti sugerez sa faci la fel.

| suntZeu a răspuns:

Simplu...isi hranesc egoooul cu chestia asta, vor sa arate superioritate si intangibilitate in unele cazuri, sau deseori au zile proaste.

| Geezgirl a răspuns:

Permite-mi sa iti raspund cu alta intrebare: 'De ce sunt barbati atat de orgoliosi?"

| Unlocked explică (pentru Geezgirl):

Aici ii cheia nu sunt atat de orgoliosi precum femeile big grin.La femei e deja o arta.

| Geezgirl a răspuns (pentru Unlocked):

Pai pot spune ca aceeasi parere avem si noi despre barbati.
E eveniment daca un barbat isi calca in picioare orgoliu happy

| crash15 a răspuns:

Nu toate sunt orgolioase. Eu, spre exemplu, nu sunt. Stiu cand sa las de la mine si cand am gresit. Dar cunosc o "printesa" care nu si-ar cere scuze in viata ei. Depinde cum au fost crescute.

| Girlslovelife19 a răspuns:

Doar fetele sunt orgolioase?raised eyebrows Suntem asa ca sa nu fim luate de proaste si sa ne pastram si noi respectul fata de sine. Dupa parerea mea cand e vorba de iubire orice urma de orgoliu ar trebui sa dispara...Fiecare cu parerea luihappy

| Twichh a răspuns:

Baietii sunt orgoliosi mai rau... fetele mai putin. Baietilor le e frica ca le scade barbatia daca lasa orgoliu :3

| Eusinimenialtul a răspuns:

Nu toate sunt asa laughing)

| CosminaVaneeee189 a răspuns:

Eu ma tot intreb de ce baietii sunt orgoliosi...laughingdeci in concluaie fiecare ne intrebam de ce persoana pe care o placem este orgolioasa, indiferenta.dar te-ai gandit la un lucru simplu? Poate ca nu e orgolioasa. poate pur si simplu ii pasa de tine mai putin decat iti pasa tie..sau probabil nu ii pasa deloc.trebuie sa accepti uneori realitatea desi e dura.acolo undeva este o persoana care te iubeste, cu care vei sta mult timp si care nu va avea motive sa fie orgolioasa sau indiferenta! Fii realist si pune intamplarile cap la cap si incearca sa te intrebi daca ii pasa sau nu de tine si apoi iti vei raspunde singur la intrebarea: de ce sunt fetele orgolioase...

Si baietii sunt! Si pe mine ma enerveaza dar incep sa inteleg ca daca cuiva ii pasamcu adevarat.va trece peste orice orgoliu numa ca sa stea cu mine!winking good luck!

| mihaymp a răspuns:

Da, orgoliul este un dezechilibru in corpul sufletesc care cu timpul prin autoeducare se va corecta in opusul lui adica in modestie, care este o virtute