| Maria281985 a întrebat:

Buna seara, am o mare nelamurire! In seara asta m-am "jucat" un pic singura. Înainte de orgasm am avut o scurgere un lichid incolor, ma puteti ajuta sa-mi dau seama ce era? E prima data când mi se întâmplă asta!

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate esti mai sensibila erotic/sexual - mai dotata natural! - si, ori a fost un exces de lubrifiant vaginal, ori faci parte din categoria celor care si pot ejacula, la orgasm, inainte, in timpul, sau si dupa. depinde, ai sa te lamuresti in timp!

| stef87 a răspuns:

Ceva normal. Nu stiai expresia "sunt uda"? Acel lichid de obicei ajuta la bunul "frecus"; na, mama natura v-a dotat crezand ca daca sunteti excitate, faceti ceva, nu masturbare.

| darrio2007 a răspuns:

Ce e ăla orgasm, pentru tine?

| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani ai?

| alina2k18 a răspuns:

Da, erai uda binewinking
Asa patesc si eu cand ma jocwinking

| Quassaar a răspuns:

Poate squirt..norocoaso!

| Călincristian21345 a răspuns:

Câți ani ai?