| abeelle838 a întrebat:

Buna TPU. Am o mare nelămurire. Anul trecut am făcut sex anal cu iubitul meu neprotejat și lui i-a curs lichid din acela alb(nu știu dacă era sperma sau lichid pre ejaculator) și s-ar fi putut sa ajungă și la mine in p****. S-ar fi putut sa fiu însărcinată dacă am avut simptome grețuri după ce am făcut sex la vreo săptămâna jumate am început sa am grețuri și am avut aproape 3 săptămâni. Am mai citit pe net despre avort menstrual dar nu știu dacă am avut ceva de genul asta sau nu. La 2 săptămâni de când cred ca am rămas însărcinată m-am apucat de fumat vape(eu nefumand nici țigări niciodată, am fumat pentru prima data vape cu nicotina) și după 6 zile am avut o scurgere maronie închisă și după 2 zile am eliminat un fel de țesut roz spre roșu(era ca un fel de carne). Atunci nu am bagat de seama am zis ca e de la menstruație cu toate ca nu am mai avut niciodată așa ceva. I-am făcut poza și la lichidul acela și la țesut ( dacă îmi lăsați Instagramul va trimit dacă vreți sa ma ajutați ) mersi

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

N-ai nimic E greu sa cauti pe net informatii despre cum poti ramane insarcinata?
Si mai spuneti ca inainte lumea era mai proasta.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai fetita, tie iti iese copilul pe gura sau prin anus?
Ca sexul normal se face vaginal si numai pe acolo poti ramane gravida si tot pe acolo iese copilul.
Habar nu ai de nimic dar va ca practici sexul ala anisorii astia mici.

| relian a răspuns:

laughing e bun, probabil ai facut sex cu ceva extraterestru, doar prin filmele alea se intampla ce spui tu, adica sa ramai insarcinata azi si sa avortezi miine laughing adica in cateva zile deja trebuia sa nasti, ba ne lesi cu basmele astea.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu cred că e posibil sa fie vorba de o sarcina! Atât timp cât ați făcut sex anal, ca sperma să ajungă tocmai unde trebuie ea să ajungă e cale lungă.
Cel mai probabil o fi vreo altă problema.
Daca ar fi fost vorba de vreo sarcina, ar fi trebuit să-l fi născut, din moment ce a trecut un an de la acel moment.

| abeelle838 explică (pentru Hyperion7):

Am zis ca eu cred ca am avut un avort menstrual după 3 săptămâni când am eliminat și sânge și țesut

| Hyperion7 a răspuns (pentru abeelle838):

Nu cred că ar fi fost posibil.Cel mai probabil ar fi fost vreo problema de natura vaginala, dar de avort nu știu dacă ar fi fost vorba.

| Stropdeparfum a răspuns:

Sincer din ce ai povestit pare o problema grava si ar trebui neapărat sa mergi la doctor.