| Mariuss29 a întrebat:

Am o mica problema. Am intalnit pe strada o fata acum 2 zile. I-am propus sa stam la un suc. A acceptat, am făcut cunoștință. Mi-a dat instagramul ei, numărul, am vorbit etc. A treia zi ne-am intalnit întâmplător pe strada. Am decis să iesim la o plimbare. A acceptat. Faza este ca mie imi cam place de ea asa. As cam vrea sa o pun cu botul pe labe cum s-ar spune. Ce as putea sa fac sa o cuceresc mai tare si mai repede?

Fundițăăă.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cum adica sa o pui : ''cu botul pe labe? '' :-? O fata se cucereste prin MANIERE ELEGANTE. Ai auzit vreodata de codul care se refera la asa ceva?
https://www.exquis.ro/......-eticheta/
https://adevarul.ro/......index.html
Sunt convins ca vei reusi sa intelegi in ce mod este indicat sa te comporti in prezenta si/sau in compania (alaturi) unei fete mai ales in cazul in care ai cunoscut-o recent.
Succes! Bafta!

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Grabeste-te incet si inteligent, finut si tandru!

| RoCkKiD a răspuns:

Continua ce faci nu o forta.

Mai iestiti in oras, va cunoasteti, incearca sa vezi daca poti programa sa faceti o plimbare intr-un loc izolat o saruti si de acolo treaba e in linie dreapta.

O fata nu trebuie sa o pui cu botul pe labe, fii dragut, arat-i ca tii la ea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mai tare și mai repede ca să ce?
Ce o să faci pe urmă cu fata cucerită?
Ca să cucerești tare și repede trebuie antrenament, nu există rețetă.

| Emma30555 a răspuns:

Eu cred ca fata te place, ești pe drumul cel bun. Fi natural, fi de treaba, fi tu însuți

| Crackman a răspuns:

Daca vrei relatie, ii propui. A facut in capul ei deja impresia

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca a acceptat tot ce i-ai propus pana acum inseamna ca ți-a ieșit ce ai vrut

| GouDidodino a răspuns:

Dă-i bani, fa-i cadouri

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Depinde tine si de ea daca te place atat de mult incat sa se îndrăgostească nebunește. Nu ai ce sa faci decat sa o cucerești tu cu propria ta persoană

Răspuns utilizator avertizat
| EternalTsukuyomi a răspuns:

O cuceresti ocupandu-i capitala si mutand administratia si armata acolo. Cetatile se cuceresc, nu femeile.
Nu poti face nimic "mai repede", daca e, e, daca nu e, nu e. Atat.