| mihaella91 a întrebat:

am o problema. aseara am facut-o cu prietenul meu. si am facut-o si acum o saptamana. trebuia sa imi vina menstruatia pe 24 luna asta. dar aseara, dupa contact mi-a curs sange. si azi am o scurgere maronie.dar foarte putina! si mi-e cam teama happy

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Inseamna ca ti-a venit mai devreme. In prima zi nu curge mult, sa stii.

| mihaella91 explică (pentru Djlsghtnquuw):

Mda... am 22 de ani, pana la varsta asta stiu cum si cat imi curge. ma interesa daca a mai patit cineva asa... nu am mai avut sangerari in timpul actului

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai de ce, ori o să fii mămică, ori ai o mică dereglare hormonală, de aici si scurgerea aceea de care spune-ai.Multă sănătate si sarcină usoară dacă va fi să fie.

| mihaella91 explică (pentru CristiDinBucuresti):

raised eyebrows... BUNA GLUMA laughing mamica inca nu imi doresc... deci, nu vreau sa ma sperii big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mihaella91):

Păi dacă nu te ai protejat asta vei fii, dar ar fi păcat să avortezi, mare păcat.

| mihaella91 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da, stiu tocmai d'aia happy ca nu e momentul... dar nu mi s-a mai intamplat asa exact in mijlocul actiunii
am simtit ca imi curge ceva!
mai sunt 2 zile si ar trebui sa imi vina!