| ANDREI83736378 a întrebat:

Bună seara! Am și eu o curiozitate. Dacă o femeie tânără este divorțată dar nu are copii, reprezinta pentru voi bărbații un impediment într-o viitoare relație?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este cazul tau si esti indecis in anumite privinte?

In mod normal, nu ar trebui sa reprezinte asta un impediment, relatia o faci cu persoana respectiva, cum este ea in momentul acela. Nu cu bagajele trecutului ei.
Deci ca raspuns, nu ar trebui sa conteze asta, putand fi fericiti impreuna oricand ^_^

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu, de ce să fie.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi culmea absurditatii, ca acest aspect mentionat in privinta unei femei, sa reprezinte un impediment in a intra cu ea intr-o relatie. big grin

| mihai69 a răspuns:

Nu, de ce ar conta trecutul ei?!?

| Musca88 a răspuns (pentru mihai69):

Cam ignorant sa dai laoparte tot trecutul unei persoane, din faptele ei iti dai seama ce persoana e

| mihai69 a răspuns (pentru Musca88):

De unde știi dacă nu cumva a învățat ceva din acele întâmplări?
În plus, nu prea ai priceput sensul răspunsului meu - era vorba despre *relațiile* din trecutul cuiva. Nu de ceea ce a trăit per total acea persoană - sigur că (și) asta o definește.

| DonGiani a răspuns:

Nu, niciodată. E cea mai mare absurditate pe care am auzit-o vreodată. Chiar dacă are și copii, la fel. O iau dacă și ea vrea la rândul ei sa ma ia bineînțeles pentru ce suntem nu pentru trecut sau o alta chestie. Salut.

| Cristian84 a răspuns:

Nu