| Ervin_Mert_1994 a întrebat:

Buna seara!
Am si eu o întrebare, am o prietena care a avut un iubit înainte de mine.
Si numai scapa de el, o ameninta, vine la ușa, cum putem face sa scapam de el in afara de bataie ca am făcut-o si pe asta tot degeaba, este un om nebun? Aștept răspunsuri

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ordin de restricție de la poliție

| Ervin_Mert_1994 explică (pentru Adry05):

Si daca nu se tine de ordinul acela

| Adry05 a răspuns (pentru Ervin_Mert_1994):

Este sancționat de poliție. o să dea acolo mai multe detalii, voi mergeți să depuneți plângere cu cât mai multe dovezi

| Apokales a răspuns:

Pune intrebarea pe categoria: legistaltie, politic si social. Acolo obtii raspunsurile la problema ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fără bătaie. Discutați civilizat. Dacă nu funcționează, anunțați autoritățile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Dacă într-adevăr lucrurile stăteau asa cum susții, întrebarea asta nu mai era aici și ați fi alertat poliția.

Poate lucrurile stau altfel, poate tipa a ieșit si cu tine si cu el in acelasi timp si vrea și el niște răspunsuri.

Nu te mai încrede asa mult in fete, am plătit-o și eu cu două care erau genul ăsta care mint și înșeală pe unul și pe altul.

Succes!

| AndrElle a răspuns:

Pai ai scăpat de el sau nu. Întrerupe orice aparitie frontala cu el.