| MateInfoBLABLA a întrebat:

Sallut ma numesc Alin si am si eu o intrebare pentru voi(prima) deci vorbesc cu o fata cam toata noaptea la telefon ea e mai mare ca mine cu 4 ani. Cand ramanem singuri si stateam inainte mult ne sarutam ne faceam declarati de dragoste(ea nu e de la mine din zona e din alt oras doar ca e la bunici aici si a venit special pentru mine) acum eu nu am mai putut sa ies afara cu ea vreo 3-4 zile dar vorbeam la telefon continu si imi zicea ca ma iubeste bun.Dar e ceva ciudat vine la o prietena de-a ei totul ok. Si prima seara mi-a sps ca a plkt cu unu cu masina pe care eu l-am batut anul trecut si stie ca nu il suport oke nu am zis nimic nu suntem impreuna nu pot sa ii interzic. Acum seara eu am fost plecat la un chef si cand ma intorceam stabilisem ca ramane afara sa ne intalnim cand o sun ea era in masina cu ala si cu mai un prieten ce pot sa ii zic sa nu mai umble cu ala nu pot sa ii interzic nimic mi se pare ca s-a schimbat foarte mult ea imi zice la telefon ca ma iubeste si ea ziua nu iese bun au trecut doar 3 zile de cand a venit la mine in oras dar ea a zis ca a vnt pentru mine si niciodata nu a stat cu mine 2 zile tot cu fraieru ala. Ce parere aveti merita sa ma cert cu ea? Oricum ala iar isi i-a bataie ca face figuri dar acu nu mai scapa doar cu ochii umflatii. Ce parere aveti despre fata aceasta nu mai pricep nimic sunt bulversat. Ms ca ati avut rabdare sa cititi ce am scris mai sus sper sa integeti ideea. Funda pentru cel mai bun raspuns vreau raspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
| gfghn a răspuns:

Daca fata te placea incearca sa petreaca cat Mai mult timp cu tine nu doar sa vorbeasca cu tine la telefon. Eu zic ca ea a ales dupa cum ai zis ca poate se vede cu altu si nu Mai ai ce sa faci. Daca ea te place o sa continue sa te vada mai des daca nu nu... Pa pa

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cred ca ai picat si tu de fraier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca un "smecher"...
Bine mai, Van Damme...umfla-i ochii, dar mai intai invata sa scrii calumea.

| Vibrations a răspuns:

Frate nu te mai certa cu compatrioții tăi masculi pentru o femeie. Nu merită! Ce naiba mă! Ne-am războit sute de ani din cauza femeilor si nu am avut nimic de câștigat. Iar ele stau bine mersi si râd pe seama noastra. Bagă-ti mințile în cap. Nu merită nicio femeie vreun sacrificiu!

| RemusAndrei a răspuns:

Las-o sa-si vada de treaba ei... nu trebuie sa te certi cu ea... violeaz-o si lasaio aluia

| pavelalingabriel a răspuns:

Deci fata aia te minte deci spune-i frate ce mai astepti spune-i asa vrei sa stai cu mine sau cu el care l-am batut?
Iar iti va da raspunsu