| RebecaDragomir a întrebat:

Am tot vorbit cu amicul meu prin mesaje. am tot vorbit, nimicuri pana l-am intrebat care a fost cea mai lunga relatie a lui si mi-a zis ca...nu a avut niciodata o iubita. Exista asa ceva la peste 19 ani?laughing mai sunt baieti in situatia asta?laughing

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Da, exista destul de multi. Cam un sfert din fostii mei colegi de liceu nu avusesera o relatie pana la 18-19 ani cand am terminat noi.

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Obserb ca baietii incep mai greu o relatie iar fetele in schimb o incep de la 14-15. Si nu oricum ci direct cu sex. Ce se intampla? E ceva in atmosfera?
Cel mai probabil isi asteapta iubirea vietii lui. E genul de baiat care nu sta cu oricine si nu il intereseaza sexul decat cu fata pe care o iubeste.
Stiu ca nu iti pasa de parerea mea dar eu o spun oricum. Din toate intrebarile pe care le-ai pus, reiese un singur lucru. Ca esti disperata. Baiatul nu cauta o astfel de fata. El pare genul cuminte iar tu nu prea spre deloc. Daca tu deja esti pregatita sa ii sari in pat si nici nu va cunoasteti calumea, pot sa iti spun sigur 100% ca el crede ca asa faci cu toti. Baietii de genul lui nu apreciaza fetele ca tine. Deja i-ai propus si nu cred ca mai ai ce face. Si-a format o parere despre tine.

| RAY a răspuns:

Eu nu vad cei de ras, de ras e intrebarea ta imatura, copilraseasca in fine desgur ca exsta si asemenea baieti care au stiut ca sexul nu aduce banii si au invatat o meserie bravo lor, prima oara trebuie sa faci banii apoi faci sex uni o fac invers si ghici unde ajung?

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu este nicio mirare ca exista baieti (si fete) ori foarte timizi ori foarte studiosi care reusesc sa-ti faca o relatie dupa varsta de 20 de ani.Da si numarul lor este mult mai mare decat ti-ai putea inchipui tu.

| Țoglă a răspuns:

Normal că există.De ce râzi?
Și eu sunt unul dintre ei.

Dacă-ți place de el, nu ezita să acționezi, s-ar putea să fie timid.

| NegruAlb a răspuns:

Da exista! In general cei timizi nu reusesc pana la varsta asta. Dar crede-ma, baietii de genul stiu sa aprecieze si sa se poarte cu o fata happy