| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten de aproximativ 1 luna si pe 30 este ziua lui de nume (fiind Sf. Andrei) si as dori sa ii fac un cadou sa vada ca tin la el. Prietena mea cea mai buna mi-a dat ca idee sa ii fac un cadou simbolic de genul o poza cu noi sau ceva de agatat in masina (de genul maimutoaie). Ce parere aveti? Ceva idei? Multumesc!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e fata ca tine sa ii placa chestia aia. Ma refer la poza.

| Papusel24 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru sfat!

| BiancaIerchan a răspuns:

Buna, Daca este un tip credincios ai putea sa-i daruiesti o iconita cu Sf Andrei (chiar una care sa poata fi tinuta in masina...). Asta DOAR daca tu crezi ca i-ar placea un astfel de cadou...

| Papusel24 a răspuns (pentru BiancaIerchan):

Nu cred asta...multumesc oricum!

| DenisCioară a răspuns:

Parere mea ar fi ca poti sa scoti la imprimanta niste poze haioase si sa cumperi o rama si intr-o poza sa scrii "La multi ani de sf. Andrei "!