| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara as dori si eu sa imi de cineva un sfat cum sa iau prezervative sau nu stiu cum sa procedez ca mi se pare foare ciudat sa ma duc " auziti dati-mi si mie o cutie de durex" cum as putea cere sau de unde sa iau.

12 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Buna ziua vreau si eu o cutie de Durex. simplu nu?

| Nuvăsufăr a răspuns:

Dacă la 15 ani m-am scăpat de orice inhibiţie şi mi-au dat ce le-am cerut, atunci nu văd de ce tu n-ai putea să o faci.

| darrio2007 a răspuns:

Te duci la Kaufland le strecori printre alte cumparaturi, pe banda.Si gata.Nu este nici o rusine decat daca esti de gradinita. Ceea ce cred ca nu.Succes.

| ochiverzi91 a răspuns:

Sunt magazine unde il poti lua tu, nu trebuie sa mai ceri la casa happy Te duci, pui mana pe el si astepti la rand.

| RxTx a răspuns:

Pai le iei inainte de sex cu o cana mare de apa
unul il inghiti inainte si unul dupa

Trimite si tu pe cineva mai mare

daca esti din Bucuresti pot sa merg eu pana la bucurobor sa iti cumpar mai multe
ca sa ai

stiu cum e sa vrei si sa iti fie rusine

am trecut si eu prin asta

| alyzee a răspuns:

Gandeste-te ca vrei sa iti cumperi o cutie de gume care se numesc Durex

| niponX a răspuns:

Te poți duce la un supermarket unde pui în coș. La casă, nimeni nu te întreabă nimic. Eu zic că e mai simplu așabig grin

| LittlePrincessi a răspuns:

Pur si simplu!
Fiecare la randul lui cumpara o cutie de prezervative,deci te duci frumos si spui : " Buna ziua, imi puteti da va rog o cutie de prezervative? " Vanzatoarea o sa te intrebe de care, iar tu spui : " Durex " sau de care doresti. Succes!

| llucixxl a răspuns:

Săr' mâna, m-a trimis tata să îi cumpăr niște baloane de oameni mari.

| Zenithf a răspuns (pentru llucixxl):

Excelent, si eu vroiam sa zic ceva, dar oricum nu stiam sa zic asa de bine ca tine! laughing
Deci, chiar nu-i nici o rusine, cand bagi pe altul la inaintare, poti sa zici de tata, mama, fratele ala mai mare care o venit in permisie samd.

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns (pentru llucixxl):

Asa estee laughing

| Marin_Samson_1966 a răspuns:

Barbate sunt la orice supermarket gramada le puian cos si gata