| Dearscorpion a întrebat:

As dori citeva pareri. Ma intilnesc cu un baiat de 3 ani, in ultimul timp mi se pare ca se comporta mai ciudat dar el imi spune ca sunt imaginatiile mele. As dori foarte mult sa stiu daca ma mai iubeste la fel de mult dar nu stiu cum, dati-mi vreun sfat, in afara de acela ca sa vorbesc cu el deoarece am vorbit deja si nu am mai inteles nimic. ajutati-ma va rog, cum as putea sa ii aflu sentimentele?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Ai putea afla ...schimbati si tu comportamentu fata de el,fi mai indiferenta asa incat sa si deie seama ca ceva nu e in regula... daca i pasa isi face griji ce i cu tine, daca tot asa se comporta[indiferent]atunci este o problema, ori are pe altcineva ori ere o problema

3 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Heeii nu il mai intreba nimica, incearca sa nu ii m dai asa atentzie! vezi cum reactioneaza!

| justitiarul a răspuns:

Eu cred ca ai dezvoltat o usoara obsesie pentru el,pe care daca nu ti-o stapanesti cu siguranta il vei pierde.
Barbatii nu apreciaza femeile care toata ziua stau sa se intrebe astfel de lucruri"ma iubeste? nu ma iubeste?"
Asta denota ca nu ai incredere in tine si cu siguranta il va face sa se indeparteze!
Vezi-ti de treburile tale(scoala,invatat sau job)si nu te mai gandi la ce simte el, pentru a-ti tempera obsesia. Daca te iubeste se va vedea in timp, daca nu, paguba in ciuperci! Nu e ultimul baiat de pe pamant!

| daryadarya a răspuns:

Ceau,fi mai indiferenta fata de el...sa stii ca indiferenta doare cel mai mult.Acelasi lucru l'am patit si eu.Dar am inceput sa fiu indiferenta sa nu mai imi pese de el cu toate ca il iubesc.Si acum a inceput sa fie altfel in sensu bun al cuvantului.Sa schimbat foarte mult se comporta mult mai frumos. Sper sa iti fie de folos.