| AndreeaACVh a întrebat:

Bună seara, aseară am intretinut un raport sexual cu prietenul meu protejat, in momentul cand si-a dat drumul am simțit 2 picături de spermă pe piciorul meu si când am dat cu mana era o picătură ce părea a fi spermă, am fost repede la baie am urinat, am dat cu servetelul umed si am văzut ca nu mai era nimic, mie inainte sa-mi vina problemele imi curge un lichid alb ca brânză, prietenul meu spune 100%ca e de la mine, am verificat prezervativul, nu era rupt, mie in 2 zile trebuie sa-mi vina problemele, deoarece am de mai bine de o săptămână dureri de sâni. Exista vreo sansa sa rămân insarcinata?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu inteleg de ce le numiti voi fetelor probleme, menstruatia este un lucru normal si natural nu esti singura care are "probleme" faci o tragedie din acest lucru, probleme erau daca nu aveai menstruatie luni de zile, dar asa esti perfect sanatoasa, acum referitor la intrebarea ta, sigur s-a spart prezervativul ca si alea sunt bune raulaughing si stai linistita nu te mai stresa ca nu esti insarcinata, si chiar daca erai insarcinata un copil este un dar de la Dumnezeu, dar din pacate multe femei i si bat joc de acest dar, unele il avorteaza altele il abandoneaza ca nu il vor, ce varsta ai? Daca faci sex asuma ti orice risc, chiar "riscul" unei sarcini.

| AndreeaACVh explică (pentru CristiDinBucuresti):

Îți dai seama ce tragedie, uite asa vreau eu sa le numesc *probleme * care e problema ta? Am spus destul de clar ca am verificat prezervativul si nu era rupt. Si sincer sa ti spun nu-mi doresc momentan copil, am o vârstă destul de faina incat sa ma bucur de viata.winking

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AndreeaACVh):

Atunci bucura te linistita de viata.

| Ka0ru a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Dom'le iti cam vine sa le zici probleme cand ai de indurat 5+ zile de crampe oribile, stari nasoale, migrene, dai si multi bani pe produse de igiena feminine.
Tu ca barbat nu ai dreptul sa judeci daca sunt sau nu probleme. (:

| Violleta2022 a răspuns:

Daca sexula fost protejat de la cap la coada, nu ai cum sa raai gravida. Adica pus inainte sa intre vaginal si niciodata introdus penisul, fara prezervativ.

| Sofer a răspuns:

Șansă de sarcina. Nu.